Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gdzie wpiąć wskaznik doładowania?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • gdzie wpiąć wskaznik doładowania?

    Witam i pytam, co sądzicie o tym urządzeniu, czy jest wiarygodne? (jak już przeczytałem wiele zależy od lokalizacji jego i konfiguracji). Węszę wokół zakupu GTECH PRO SS, lecz poza jedną aukcją nic nie mogę znaleźć. Czy w ogóle warto to kupować?, a może jest to tylko zabawka (dosyć droga zresztą). Czy znacie kogoś kto ewentualnie sprzedaje ją? Z góry dzięki za sensowne wskazówki.
    pozdrawiam

  • #2
    gdzie wpiąć wskaznik doładowania?

    można wpiąc a tą rurke pod/nadcisnienia idącą do DV (zaworu upustowego)..? :?:
    Bo tam mam w sumie najbliżej do pociagnięcia i nie musze ciągnąć przez cała komore silnika.

    Komentarz


    • #3
      Re: gdzie wpiąć wskaznik doładowania?

      Zamieszczone przez
      można wpiąc a tą rurke pod/nadcisnienia idącą do DV (zaworu upustowego)..? :?:
      Bo tam mam w sumie najbliżej do pociagnięcia i nie musze ciągnąć przez cała komore silnika.
      Musisz zrobic wyprowadzenie tam gdzie masz cisnienie.
      Ja mam zrobione tak:
      Forum - Octavia Club Polska

      Tzn mialem, bo teraz sa poprowadzone normalne rury od FMIC i na tej idacej do kolektora ssacego mam zrobione porzadne wyprowadzenie.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        a nie pwoinno być za przepustnicą?...mi wpieli przy zaworku DV..ale to był kiepski pomysł :cry: ....cąła elektronika mi zwariowala i auto wpadło w tryb awaryjny.....teraz mam na rurce do reg cisnienia paliwa i jest ok...ehhehe...troche mi dmucha :shock: :twisted: :twisted:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez
          a nie pwoinno być za przepustnicą?
          Za przepustnica EGR ? Nie, powinno byc przed. Zreszta teraz i tak juz nie mam przepustnicy EGR.
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X